Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Малинської сільської ради

Дата: 27.01.2022 11:52

Сьогодні, 27.01.2022, в Малинській сільській раді відбулось засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням сільського голови Анатолія Дімітрова.

Під час засідання було розглянуто низку питань що стосуються забезпечення  життєдіяльності громади, зокрема щодо встановлення режиму роботи розважальних закладів; забезпечення належного виконання  стягнення правопорушниками у вигляді громадських робіт у 2022 році; забезпечення належного виконання покарання, стягнення засудженими, правопорушниками у вигляді оплачуваних суспільно корисних робіт у 2022 році;  стану роботи із зверненнями громадян протягом 2021 року; заходів  щодо запобігання захворюванню на сказ на території сільської ради; затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад; організації   навчання  правилам пожежної  безпеки населення  ТГ  в  2022 році; плану  основних  заходів цивільного захисту Малинської  сільської  територіальної громади на 2022 рік; організації забезпечення та проведення  мобілізаційних заходів на території  Малинської сільської територіальної громади в 2022 році; схвалення звіту про виконання бюджету Малинської сільської територіальної  громади  за  2021 рік та інші не менш важливі для громади питання.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 21 питання порядку денного та прийняли відповідні рішення, які будуть опубліковані на офіційному сайті громади у строки, визначені законодавством України.