Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2022 10:48

Шановні військовослужбовці!

Від імені сільського голови Анатолія Дімітрова та виконавчого комітету Малинської сільської ради, щиро вітаємо вас з Днем  Збройних Сил України!

Сьогодні День Збройних Сил України ми зустрічаємо в особливих умовах, коли тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки, ризикуючи своїм життям, стоять на варті миру, героїчно захищають нашу Батьківщину, національну безпеку і наші життя.

Щиро дякуємо всім жителям громади, хто був на передовій та сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Бажаємо усім вам  із честю пройти складні випробування, що випали на нашу долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті. Ми впевнені, що завдяки таким героям як ви, нас точно чекає Перемога.

Віримо в ЗСУ, які  є справжньою національною гордістю, гарантом  стабільності та суверенітету України.

Слава Збройним Силам України!