Відбувся відкритий турнір з футболу імені Анатолія Онищука
Сьогодні в Малинській громаді на стадіоні «Ліон» відбувся відкритий турнір з футболу імені Анатолія Онищука.
Цей спортивний захід уже став доброю традицією та об’єднує юних футболістів, тренерів, уболівальників і всіх, хто шанує пам’ять людини, яка зробила вагомий внесок у розвиток футболу в громаді.
Нагадаємо, Анатолій Онищук був організатором та почесним президентом футбольного клубу «Малинськ». Він щиро вболівав за розвиток спорту, підтримував молодих спортсменів та сприяв популяризації футболу серед дітей і молоді. У серпні 2019 року Анатолій Онищук трагічно загинув в автокатастрофі, проте пам’ять про нього й надалі живе у серцях земляків та спортивної спільноти.
У турнірі взяли участь команди закладів освіти громади та сусідніх територій, які продемонстрували наполегливість, спортивний характер та волю до перемоги.
За результатами змагань:
І місце – команда Малинського ліцею
Кращий гравець команди – Дмитро Григін
ІІ місце – команда Орлівського ліцею
Кращий гравець команди – Андрій Ковбар
ІІІ місце – команда Степанського ліцею
Кращий гравець команди – Дмитро Кривульський
Щиро вітаємо переможців та призерів турніру, дякуємо всім учасникам за цікаву та безкомпромісну гру, а організаторам – за проведення спортивного свята.
Нехай такі заходи й надалі сприяють розвитку футболу, вихованню молодого покоління та збереженню пам’яті про людей, які присвятили своє життя розвитку спорту в нашій громаді.












