В Україні діє проєкт з кібербезпеки BRAMA

Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA» https://t.me/+MlUQhPfD3e43MTli.

09:03 26.03.2024

До уваги громадян! Постанова Малинської сільської територіальної виборчої комісії

Постанова Малинської сільської територіальної виборчої комісії Рівненського району Рівненської області від 12.03.2024р. №24 "Щодо питання призначення проміжних виборів депутата Малинської сільської ради в виборчому окрузі №3"

10:47 13.03.2024

Соціальна програма Scholarship - можливість для студентів

Scholarship – це фінансовий грант, який має допомогти обдарованій молоді досягти успіхів на життєвому шляху, здобуваючи нові знання та актуальні навички, але витратити його можна лише на оплату подальшого навчання.

08:45 16.02.2024

«Князівський хрест Героя «Навіки в строю» вручили рідним загиблого бійця із Малинської громади Рівненської області

Минулого тижня 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого вшанувала полеглих побратимів, які загинули у боротьбі за свободу та незалежність України, та вручили ордени «Князівський хрест Героя «Навіки в строю» родинам загиблих.

11:36 26.01.2024