Фонд соціального страхування України інформує

З 1 січня 2023 року набирає чинності Закон України №2620-IX "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" та Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (далі – Закон).

11:04:18 30.12.2022

Продовжено терміни обігу паперових бланків листків непрацездатності до кінця року

Враховуючи умови, в яких сьогодні перебуває країна та з метою реалізації прав на матеріальне забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності застрахованих осіб - громадян України, іноземців, осіб без громадянства та членів їх сімей, які проживають в Україні, в умовах воєнного стану Міністерством охорони здоров’я України прийнято рішення про продовження терміну обігу на території країни паперових бланків листків непрацездатності.

16:22:28 01.06.2022

Роз’яснення щодо розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану

У період дії воєнного стану в Україні трапляються випадки травмування (поранення) та загибелі громадян України, які сталися, або можуть статися під час виконання трудових (посадових) обов’язків в результаті ведення бойових дій.

16:21:26 01.06.2022

Допомогу за е-лікарняним тепер можна отримати на підставі витягу

Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.

09:08:29 31.05.2022