Запобігання корупції

Законодавство  у сфері запобігання корупції

Декларування

Роз'яснення про конфлікт інтересів

Конфлікт інтересів

Запобігання конфлікту інтересів у місцевому самоврядуванні: НАЗК запрошує до обговорення Аналітичного звіту

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошує до громадського обговорення Аналітичного звіту щодо актуального стану проблем застосування вимог Законів України “Про запобігання корупції”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус депутатів місцевих рад” в площині запобігання конфлікту інтересів та можливості суміщати службу в органах місцевого самоврядування зі статусом депутата місцевої ради.

14:22:31 26.09.2023

Топ-5 найважчих, за версією декларантів, розділів декларації, та як їх заповнити легко

У березні Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) провело опитування про досвід взаємодії з Реєстром декларацій та Базою знань серед декларантів. За результатами цього опитування з’ясувалося, що публічним службовцям найскладніше заповнювати такі розділи:

14:38:00 19.04.2023

Декларувати матеріальну допомогу, яку ви отримали від інших країн та міжнародних організацій через війну, не потрібно

До Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) звертаються сотні українців, які отримують грошову допомогу від України, міжнародних організацій або інших держав через війну.

11:07:16 13.04.2023

НАЗК запустило лічильник подання декларацій за 2021 рік

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запустило лічильник подання декларацій за 2021 рік. Він відображає статистику даних про кількість поданих публічними службовцями  декларацій за 2021 рік. Щопонеділка дані оновлюються, аби можна було бачити динаміку декларування.

15:26:16 21.03.2023