Містобудівна документація

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

з метою врахування громадських інтересів під час розроблення місто­будівної документації, відповідно до ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяль­ності», постанови Кабінету Міні­стрів України №555 від 25 травня 2011 року Малинська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення проекту містобу­дівної документації: «Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості за межами населених пунктів Малинської сільської ради Рівненського району».

Мета розроблення: визначення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції і параметрів забудови з врахуванням  всіх планувальних обмежень; визначення цільового призначення ділянки; уточнення містобудівних умов та обмежень.

Підстава для розроблення: Розпорядження голови Рівненської райдержадміністрації № 283  від 26 травня 2021  року. Замовник: Рівненська районна державна адміністрація.

Розробник: ФОП Семенюк Р.В.

З матеріалами проекту містобу­дівної документації можна ознайо­митися в приміщенні Малинської сільської ради: понеділок - п’ят­ниця з 8.30-13.00 до 14.00-16.00 та на сайті «Малинська сільська територіальна громада» за посиланням https://malynska-gromada.gov.ua/.

Пропозиції та зауваження приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: с. Малинськ, вул. Центральна, буд. 72.

Громадські слухання відбудуться 6 вересня 2022 року о 14:00 годині в адмінприміщенні Малинської сільської ради за адресою: с. Малинськ, вул. Центральна, буд. 72.