ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!»

Стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!», ініційована Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримки Державного центру зайнятості та обласних військових адміністрацій. Триватиме вона упродовж вересня - жовтня 2023 року.

10:15:01 14.09.2023

Ваучер на навчання: Шлях до нових можливостей

З початку року на Березнівщині 15 осіб отримали ваучер для оплати навчання від служби зайнятості. Десятеро з яких вже розпочали навчання в професійно-технічному навчально-виховному закладі Березнівський РСТК ТСОУ (Автошкола) з метою отримання водійських прав категорій «С», «СЕ» або «Д». Приємно відзначити, що серед слухачів є також внутрішньо переміщені особи. Це надасть їм можливість інтеграції в суспільство та здобуття нової професії, що дозволить забезпечити себе та свою родину, покращити фінансове становище і активно впливати на своє майбутнє.

14:50:57 21.08.2023

Щодо ваучерів на навчання

ℹ️З 01 червня 2023 року спрощено процедуру отримання ваучера! Відтепер Ви зможете подати онлайн заявку на отримання ваучера на нашому порталі ➡️ https://is.gd/quzCHf

15:47:18 02.06.2023

Робоча зустріч працівників Центру зайнятості в Малинській громаді

04 травня 2023 року заступник начальника Березнівського управління Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості Михайло СТЕБЛЮК та консультант роботодавця відділу взаємодії з роботодавцями Наталія МЕЛЬНИК з робочим візитом в черговий раз зустрілися  з головою Малинської громади Анатолієм ДІМІТРОВИМ та роботодавцями громади. Адже, вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями.

09:31:59 08.05.2023