До уваги власників пасік ! Заплановано проведення хімобробки посівів

У зв’язку з проведенням польових робіт адміністрація ТОВ «ЗАХІД АГРОПРОМ» повідомляє власників пасік, які знаходяться на території земель Малинської сільської ради про дати хімобробок підприємством орендованих.

15:12:23 30.05.2023

До уваги власників пасік ! Заплановано проведення хімобробки земель

09:03:15 16.05.2023

До уваги власників пасік ! Заплановано проведення хімобробки земель

У зв’язку з проведенням польових робіт адміністрація ТОВ «ЗАХІД АГРОПРОМ»  повідомляє власників пасік, які знаходяться на території земель Малинської сільської ради про дати хімобробок підприємством орендованих.

11:39:39 19.04.2023

До 1 січня 2025 року власники паїв повинні оформити право власності

Основним документом, що посвідчує право на земельну частку (пай), є сертифікат на право на земельну частку (пай). Так, сертифікат засвідчує лише право його власника на отримання земельної ділянки (а не право власності на землю), цей документ не визначає меж земельної ділянки, а містить лише відомості про її вартість та розмір в умовних кадастрових гектарах.

17:14:38 08.02.2023

Інформуємо про припинення дії Постанови Кабінету Міністрів України

Малинська сільська територіальна  громада інформує  про те, що  на  підставі  Постанови КМУ  №859 ( 859-2020-п ) від 23.09.2020 року  «Про призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»,  з 01.01. 2023 року втратила чинність Постанова КМУ № 558  від 29 квітня 2004 року,   на підставі   якої    надавались та виплачувались компенсаційні виплати  по догляду за 80- річними особами та особами з інвалідністю І групи. Тобто, з 01.01.2023 року припинено прийом документів та виплати  по догляду за 80 - річними особами  та особами з інвалідністю І групи згідно Постанови КМУ № 558  від 29 квітня 2004 року.

13:23:46 01.02.2023

Інформуємо власників пасік про проведення робіт із захисту рослин

Повідомляємо про те, що в адмінмежах с. Малинськ та с. Малушка,  агропідприємством  (ФОП) ПОсП «ІМЕНІ ФРАНКА» на земельній ділянці площею 540  га, яка межує, (південь, північ, схід, захід) з населеними пунктами: с. Малинськ та с. Малушка, буде проведено обробку посівів соняшник із застосуванням  хімічних засобів захисту рослин (препарати Альфа Дикват).

14:09:44 25.09.2022

Інформація для власників пасік щодо проведення хімічної обробки земель

11:20:34 14.09.2022