"Центр пробації" в Рівненській області

РІВНЕНСЬКИЙ  РАЙОННИЙ СЕКТОР №1

філії Державної установи «Центр пробації»

в Рівненській області

Начальник відділу:            Лейченко Михайло Мефодійович

Контактні дані:                   поштова адреса: вул.Андріївська, 48/2, м.Березне,

Рівненський район, Рівненська область, 34600

електронна скринька:  rv3@ probation.gov.ua

Графік роботи:                 понеділок-четвер: 09:00 – 18:00

пятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

9-та річниця пробації в Україні

5 лютого 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про пробацію», який наблизив Україну до міжнародних стандартів, визначив організаційно-правові засади для створення пробації України та забезпечив впровадження у державі нової системи заходів кримінально-правового характеру.

16:57:39 06.02.2024

Національно-патріотичне виховання суб'єктів пробації Рівненського РС №1

Виклики сьогодення чітко засвідчили життєву необхідність активізації національно-патріотичного виховання, що є наскрізним виховним процесом, спрямованим на утвердження української національної та громадянської ідентичності.

11:59:36 13.12.2023

День Гідності і Свободи 2023. Інформаційно-методичні матеріали

До Дня Гідності та Свободи Національний музей Революції Гідності підготував інфомаційно-методичні матеріали про історичний контекст українських Майданів: передумови, причини, хронологію, самоорганізацію суспільства й ініціативи та символи. Закликаємо користуватися перевіреними джерелами щодо подій Революції Гідності.

16:57:25 20.11.2023

Новий інструмент пробації подолання домашнього насильства

Питання попередження домашнього насильства в Україні не нове і набуло актуальності ще до ратифікації Стамбульської Конвенції, норми якої захищають не тільки жінок, а застосовуються до всіх жертв насильства в мирний час і в ситуаціях збройного конфлікту, що сьогодні надзвичайно важливо для нашої держави в умовах збройної агресії росії в Україні.

14:28:39 11.09.2023