П Л А Н роботи сільської ради на 2024 рік

П Л А Н

роботи  сільської  ради  на  2024  рік

І  квартал  (січень-березень)  2024  року

1. Про затвердження звіту по виконанню сільського бюджету за 2023 рік.
  2. Звіт Малинського сільського голови про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади та роботу виконавчого комітету у 2023 році.
  3. Звіти старостів про виконаному роботу протягом 2023 року.
  4. Земельні питання.
  5. Гуманітарні питання.
  6. Бюджетні питання.
  7. Різне.

ІІ  квартал  (квітень-червень)  2024  року

1. Про виконання «Сільської Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву на 2022-2024 роки».

2.  Про виконання «Цільової соціальної програми забезпечення цивільного захисту населення і території Малинської територіальної громади від надзвичайних ситуацій та забезпечення організації заходів пожежної, техногенної безпеки на 2021-2025 роки».

3.  Земельні питання.

4.  Бюджетні питання.

1. Гуманітарні питання.
  2. Різне.

ІІІ  квартал  (липень-вересень)  2024  року

1.  Про  виконання  сільського  бюджету  за  І  півріччя  2024  року.

2.  Про стан підготовки закладів освіти до нового навчального періоду 2024-2025 років.

3.  Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2025 рік.

4.  Про  участь  проектів  сільської  ради  в  конкурсах  проектів  та  програм  розвитку територіальних громад у 2024 році.

5. Земельні питання.

6.  Гуманітарні питання.

7.  Бюджетні питання.

8.  Різне.

ІV  квартал  (жовтень-грудень)  2024  року

1. Інформація поліцейського офіцера громади про виконану протягом 2024 року роботу  щодо попередження злочинності, профілактики правопорушень та зміцнення правопорядку на території сільської ради.
  2. Про  вартість  харчування  дітей та встановлення  плати  для  батьків  за  перебування  дітей  в місцевих закладах дошкільної освіти на 2025 рік.
  3. Про встановлення вартості  гарячого харчування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Малинської сільської ради пільгових категорій, за кошти з бюджету Малинської сільської  ради.
  4. Про структуру, чисельність та посадові оклади посадових осіб  місцевого  самоврядування, виконавчого  апарату сільської  ради  на  2025  рік.
  5. Про  умови  оплати   праці  сільського  голови  на  2025 рік.
  6. Про сільський бюджет на 2025 рік.
  7. Про план роботи сільської ради на 2025 рік.
  8. Земельні питання.
  9. Гуманітарні питання.
  10. Бюджетні питання.
  11. Різне.