Геральдика

МАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Березнівського району Рівненської області

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 липня 2012 року                                                                           № 295

Про затвердження

символіки села Малинськ

Малинської сільської ради

Розглянувши пропозиції Українського Геральдичного Товариства, враховуючи пропозиції депутатів та жителів Малинської сільської ради Березнівського району, керуючись ст..22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити символіку (герб та хоругву) села Малинськ Малинської сільської ради Березнівського району, а саме:

Герб Малинська являє собою щит перетятий двічі, у верхньому пурпуровому полі срібний Волинський хрест, у середньому синьому – золотий паровоз, у нижньому золотому – зелений пагінець сосни.

Елементи герба символізують: малинове (геральдичне пурпурове) поле відображає назву поселення. Хрест вказує на розташування села на Волині, а також уособлює високу духовність місцевих мешканців. Паровоз означає причину появи села, яке виникло завдяки побудові залізниці. Стилізовані соснові пагінці характеризують багатство місцевої природи.

Герб, згідно з правилами сучасного українського місцевого горботворення, вписано у декоративний картуш, увінчаний золотою короною, що свідчить про статус поселення.

2. Затвердити прапор (хоругву) села Малинськ: квадратне полотнище, що несе в собі елементи герба.

3. Затвердити автором символіки села Малинськ Малинської сільської ради Свиридюк Наталію Євгенівну та Терлецького Юрія Петровича.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Дімітрова А.Є.

Сільський голова                                                                                                          А.Є.Дімітров

ГЕРБ СЕЛА МАЛИНСЬК

ПРАПОР СЕЛА МАЛИНСЬК

ЯРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

РІШЕННЯ

сімнадцятої сесії сьомого скликання

Від 02 червня 2017 року                                                       № 209

Про затвердження

символіки села Яринівка

Яринівської сільської ради.

Розглянувши пропозиції Українського Геральдичного Товариства, враховуючи пропозиції депутатів та жителів Яринівської сільської ради Березнівського району, керуючись ст. 22 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», сільська рада

вирішила:

1. Затвердити символіку (герб та хоругву) села Яринівка Яринівської сільської ради, Березнівського району, а саме:
  • Герб Яринівки являє собою вінець (корона) з колосків над щитом яка вказує на сільський статус населеного пункту також підкреслено Яринівські історичні (степанський тракт), культурні (книги) та природні особливості (багно, сосна);
  1. Затвердити прапор (хоругву) села Яринівка: квадратне полотнище, що несе в собі елементи герба.
  2. Затвердити автором символіки села Яринівка, Яринівської сільської ради Харчука Миколу Васильовича, Чепурко Надію Степанівну, Терлецького Юрія Петровича.
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на сільського голову Харчука І.М.

Сільський голова                                                І.М.Харчук

МАЛИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

РІШЕННЯ

чергова сесія                                                                        восьмого скликання

29 вересня 2021 року                                                                                      № 185

Про  затвердження символіки

населених пунктів  громади

Розглянувши пропозиції Українського Геральдичного Товариства, враховуючи пропозиції депутатів та жителів Малинської сільської ради Рівненського району, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА :

1.   Затвердити символіку (герб та прапор) села Бронне Малинської сільської ради Рівненського району, а саме:

Герб с.Бронне: щит перетятий ялинопагоноподібно, у верхньому червоному полі срібний лапчастий хрест, у нижньому зеленому – дві скошені навхрест вістрями вгору золоті стріли, поверх яких срібна бочка зі золотими обручами.

Прапор с.Бронне: квадратне полотнище, яке складається з двох рівновеликих горизонтальних смуг, розділених ялинопагоноподібно, на верхній червоній – білий лапчастий хрест, на нижній зеленій – дві скошені навхрест вістрями вгору жовті стріли, поверх яких біла бочка з жовтими обручами.

Ділення щита і зелене поле вказують на багаті природні ресурси. Хрест підкреслює розташування села у Волинському регіоні. Стріли розповідають про повстанський край, а бочка – про місцеві промисли.

2.  Затвердити символіку (герб та прапор) села Поляни Малинської сільської ради Рівненського району, а саме:

Герб с.Поляни: щит напівперетяий і напівскошений обабіч; у 1-у червоному полі срібний лапчастий хрест, у 2-у золотому – синя церква із золотими наличниками, у 3-у синьому – пливе срібний лебідь із піднятими крильми і золотим дзьобом.

Прапор с.Поляни: квадратне полотнище, розділене від середини верхнього краю до центра та до нижніх кутів на три поля, на верхньому від древка червоному полі білий лапчастий хрест, на верхньому з вільного краю жовтому – синя церква з жовтими наличниками, на нижньому синьому – пливе білий лебідь із піднятими крильми і жовтим дзьобом.

Хрест підкреслює розташування села у Волинському регіоні. Церква означає місцеву пам’ятку церкву Архістратига Михаїла, а лебідь і синє поле – гідрологічний заказник Полянські стави.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну гуманітарну комісію сільської ради (Ткач О.М.).

Сільський голова                                                                                А.ДІМІТРОВ

Герб с. Бронне

Прапор Бронне