КЗ «Малинська центральна бібліотека»

Згідно з рішенням Малинської сільськоїх ради від 09.04.2021р. №97 "Про створення Комунального закладу "Малинська центральна бібліотека" Малинської сільської ради та затвердження Статуту", з 16.04.2021 р. на базі Малинської публічно-шкільної бібліотеки-філії, яка знаходиться за адресою: вул. Центральна, 75, с.Малинськ Березнівського району Рівненської області, 34610, створено Комунальний заклад «Малинська центральна бібліотека» Малинської сільської ради (скорочене найменування – КЗ «Малинська ЦБ»), юридичну особу, яка матиме такі відокремлені структурні підрозділи:

• Центральна бібліотека с.Малинськ, місцезнаходження: вул. Центральна, 75, с.Малинськ Березнівського району Рівненської області, 34610;
    • Публічно-шкільна бібліотека-філія с.Бронне, місцезнаходження: вул. Андріївська, 73а, с.Бронне Березнівського району Рівненської області, 34611;
    • Публічно-шкільна бібліотека-філія с.Малушка, місцезнаходження: вул. Центральна, 17А, с.Малушка Березнівського району Рівненської області, 34665;
    • Публічно-шкільна бібліотека-філія с.Поляни, місцезнаходження: вул. Л.Українки, 74, с.Поляни Березнівського району Рівненської області, 34612;
    • Публічно-шкільна бібліотека-філія с.Яринівка, місцезнаходження: вул. Шевченка, 35, с.Яринівка, Березнівський район, Рівненська область, 34613.

Штатна чисельність

комунального закладу «Малинська центральна бібліотека»

Малинської сільської ради

Назва посади

Кількість штатних одиниць

1.

1,0

2.

Завідувач

В селі Малинськ стартував освітній проєкт "Цифра в кишені"

Сьогодні в селі Малинськ стартував освітній проєкт «Цифра в кишені». Навчання проходить на базі Комунального закладу «Малинська центральна бібліотека», а тренером є Наталія Філімонова, яка пройшла спеціальну підготовку.

15:53:08 03.02.2022

Велике читання. Рівненщина читає братів Капранових “Паперові солдати”

Яринівська публічно-шкільна бібліотека Малинської сільської ради долучилася до соціального проєкту «Велике читання.  Рівненщина читає «Паперові солдати» братів Капранових». Велике читання, ініційоване Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою, проводять вперше. Триватиме літературний захід упродовж травня-червня.

09:45:45 11.06.2021