Персональний склад виконавчого комітету

П Л А Н

роботи  виконавчого комітету  сільської  ради  на  ІІ  півріччя  2022 року

ЛИПЕНЬ   (28.07.2022 р.)

1.  Про  виконання  бюджету Малинської сільської територіальної громади за І півріччя 2022 року.

2.  Про закріплення  закладів освіти  по  обслуговуванню мікрорайону сільської  ради.

3.  Розгляд  заяв.

СЕРПЕНЬ   (29.08.2022 р.)

1.  Про  роботу  закладів  культури  сільської   територіальної  громади.

2.  Про  роботу  дирекцій  закладів середньої освіти та виконкому територіальної громади щодо забезпечення здобуття неповнолітніми повної загальної середньої освіти.

3.  Про стан виконання заходів щодо  підготовки  підприємств,  установ,  організацій  до  роботи  в  осінньо-зимовий  період  2022-2023 року.

4. Про проведення профілактичної роботи серед  населення  щодо  недопущення виникнення пожеж та навчання населення діям  у  надзвичайних  ситуаціях  на території Малинської сільської ради.

5. Розгляд  заяв.

ВЕРЕСЕНЬ   (29.09.2022 р.)

1.  Про план заходів щодо утримання в проїжджому стані автомобільних доріг сільської ради в зимовий період 2022-2023 року.

2.  Про Порядок організації та проведення спеціальних обєктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту.

3.  Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету.

4.  Розгляд  заяв.

ЖОВТЕНЬ   (27.10.2022 р.)

1.  Про стан виконавської дисципліни за ІІІ квартал та 9 місяців 2022 року.

2.  Про стан виконання ЗУ „Про звернення громадян” протягом 9 місяців 2022 року.

3.  Про стан виконання Сільської програми відпочинку та оздоровлення дітей Малинської сільської ради на 2021-2023 роки.

4.  Про стан навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

5. Розгляд  заяв.

ЛИСТОПАД   (28.11.2022 р.)

1.  Про  стан  медичного  обслуговування  територіальної громади.

2.  Про   виконання  заходів по правовій освіті населення.

3.  Про хід виконання  заходів Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в ЗСУ та інших військових формуваннях на 2021-2025 роки.

4. Про забезпечення належного виконання покарання, стягнення засудженими, правопорушниками  у вигляді громадських робіт у 2023 році.

5. Про забезпечення належного виконання стягнення правопорушниками у вигляді оплачуваних суспільно корисних робіт у 2023 році.

6.  Про стан готовності органів управління та сил до попередження, ліквідації аварій та надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період

7. Розгляд  заяв.

ГРУДЕНЬ   (29.12.2022 р.)

1.  Про  схвалення  Програми  соціально-економічного та культурного розвитку  сільської територіальної громади на  2023  рік.

2.   Про  стан  виконання  Закону  України  „Про  звернення  громадян”  протягом  2022 року.

3.   Про  план  роботи  виконавчого комітету  на  І  півріччя  2023  року.

4.   Про стан виконавської дисципліни протягом 2022 року.

5.   Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету сільської ради.

6.   Про  заходи  щодо  запобігання та виявлення  корупції  на  території Малинської сільської  територіальної громади на 2023 рік.

7.   Розгляд  заяв.

Секретар  виконкому:                                                                                                                        Ірина ДІДЕНКО