Персональний склад виконавчого комітету

7

Дімітрова Людмила Степанівна

інспектор сільської ради

8 Котик Ігор Ростиславович начальник 7 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області

до рішення виконкому

від 29.06.2023 року № 73

П Л А Н

роботи виконавчого комітету сільської ради на ІІ півріччя 2023 року

ЛИПЕНЬ   (27.07.2023 р.)

1.  Про  виконання  бюджету Малинської сільської територіальної громади за І півріччя 2023 року.

2.  Про закріплення  закладів освіти  по  обслуговуванню мікрорайону сільської  ради.

3. Про стан зовнішнього протипожежного водопостачання на відповідній території, проїздів, під'їздів до будівель та споруд на території населених пунктів сільської ради.

4. Розгляд  заяв.

СЕРПЕНЬ   (30.08.2023 р.)

1. Про  роботу  закладів  культури  Малинської  сільської  ради.

2. Про  роботу  дирекцій  закладів середньої освіти та виконавчого комітету сільської ради щодо забезпечення здобуття неповнолітніми повної загальної середньої освіти.

3. Про стан виконання заходів щодо підготовки підприємств, установ,  організацій  до  роботи  в  осінньо-зимовий  період  2023-2024 року.

4. Про стан готовності захисних споруд цивільного захисту. Передбачення видатків на утримання та приведення у готовність фонду захисних споруд цивільного захисту сільської ради та проведення їх технічної інвентаризації.

5. Розгляд  заяв.

ВЕРЕСЕНЬ   (28.09.2023 р.)

1. Про стан готовності органів управління та сил до попередження, ліквідації аварій та надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.

2. Про проведення профілактичної роботи серед  населення  щодо  недопущення виникнення пожеж та навчання населення діям  у  надзвичайних  ситуаціях  на території Малинської сільської ради.

3.  Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету.

4.  Розгляд  заяв.

ЖОВТЕНЬ   (26.10.2023 р.)

1.  Про стан виконавської дисципліни за ІІІ квартал та 9 місяців 2023 року.

2.  Про стан виконання ЗУ „Про звернення громадян” протягом 9 місяців 2023 року.

3.  Про стан виконання Сільської програми відпочинку та оздоровлення дітей Малинської сільської ради на 2021-2023 роки.

4.  Про стан навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

5. Розгляд  заяв.

ЛИСТОПАД   (30.11.2023 р.)

1.  Про  стан  медичного  обслуговування  територіальної громади.

2.  Про   виконання  заходів по правовій освіті населення.

3.  Про хід виконання  заходів Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в ЗСУ та інших військових формуваннях на 2021-2025 роки.

4.  Про забезпечення належного виконання покарання, стягнення засудженими, правопорушниками  у вигляді громадських робіт у 2024 році.

5. Про забезпечення належного виконання стягнення правопорушниками у вигляді оплачуваних суспільно корисних робіт у 2024 році.

6.  Про стан готовності органів управління та сил до попередження, ліквідації аварій та надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.

7. Розгляд  заяв.

ГРУДЕНЬ   (28.12.2023 р.)

1. Про  схвалення  Програми  соціально-економічного та культурного розвитку  територіальної громади Малинської сільської ради на 2024 рік.

2. Про  стан  виконання  Закону  України  „Про  звернення  громадян”  протягом  2023 року.

3. Про  план  роботи  виконавчого комітету  на  І  півріччя  2024  року.

4. Про стан виконавської дисципліни протягом 2023 року.

5. Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету сільської ради.

6. Про  заходи  щодо запобігання та виявлення  корупції  на  території Малинської сільської ради на 2024 рік.

7.  Розгляд  заяв.

Секретар сільської ради                                                                     Ірина ДІДЕНКО

Г Р А Ф І К

ДІМІТРОВА Людмила Степанівна, соціальний  робітник