Воєнний стан

Рівненщина продовжує підтримувати ветеранів.

Для реабілітації захисників діє та розвивається обласний госпіталь ветеранів. У Просторі інтеграції воїни можуть отримати психологічну допомогу. В спортивних закладах ветерани мають можливість пройти безоплатну спортивну реабілітацію.

11:32:04 22.03.2024

На Рівненщині розпочало роботу представництво Управління з питань зниклих безвісти за особливих обставин

У Рівненській області розпочало роботу регіональне представництво Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин МВС. Регіональною координаторкою призначили Людмилу Кучер, яка вже має досвід роботи у цій сфері.

17:02:03 22.11.2023

Інформація щодо реалізації Програми «ПОВЕРНИСЬ НА 100%»

Редакція газети «ПОВЕРНИСЬ НА 100%» реалізовує програму «ПОВЕРНИСЬ НА 100%», яка ставить собі за мету протидію російській федерації у залучені до лав своїх збройних сил громадян України, що мешкають на тимчасово окупованих територіях України.

12:02:54 07.08.2023

До уваги керівників установ та організацій!

Щодо проведення оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту. На виконання наказу начальника обласної військової адміністрації від 27 квітня 2022 року №143 «Про здійснення оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту в умовах воєнного стану» (із змінами внесеними наказом начальника обласної військової адміністрації від 20 березня 2023 року №131) та наказу начальника Рівненської районної військової адміністрації від 27 березня 2023 року № 5 «Про організацію заходів щодо здійснення готовності захисних споруд цивільного захисту в умовах воєнного стану»: 1) у строк до 06 травня 2023 року: суб'єктам господарювання (організаціям) провести оцінку стану готовності захисних споруд, закріплених за ними на праві господарського відання (оперативного управління), та складання за результатами оцінки актів за формою згідно додатку 11 до вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 09 липня 2018 року №579, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30 липня 2018 року за № 879/32331. копії актів оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту письмово надати виконавчим комітетам міських, селищних, сільських рад та Рівненському районному управлінню ГУ ДСНС України у Рівненській області. До актів оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту, які були оцінені як «не готові до використання за призначенням», додати відповідні фотоматеріали.   2) у строк до 20 травня 2023 року: виконати заходи з приведення у готовність до використання за призначенням тих споруд, які були оцінені як «не готові до використання за призначенням».

11:23:36 14.04.2023