Громадськості

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Від початку повноcмаштабного  вторгнення в Україну з тимчасово окупованих територій примусово агресори  вивозять громадян України, які в багатьох випадках і досі перебувають за межами країни без документів. Тому Урядом України запроваджено експериментальний проєкт щодо оформлення таким особам на території України посвідчення особи на повернення в Україну. Відтак, родичі, які перебувають в Україні (діти, батьки, чоловік або дружина, повнорідні чи неповнорідні  брати/сестри) можуть звернутися із заявою для оформлення посвідчення до територіальних органів Державної міграційної служби України.

10:30:02 17.03.2023

Держпраці видає дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки тільки в електронній формі

У Центральному міжрегіональному управлінні Державної служби з питань праці повідомили, що з 03.01.2023 р. Держпраці спільно з Мінекономіки запроваджено отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

08:58:56 07.03.2023