Відбулось пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії сьомого скликання

Дата: 21.08.2020 16:19

Сьогодні, в адміністративному приміщенні с. Яринівка, відбулось пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії сьомого скликання. Порядок денний включив земельні питання, зміни до сільського бюджету, роботу зі зверненнями громадян а також ряд важливих питань, які стосуються створення Центру надання адміністративних послуг в Малинській ОТГ.

В результаті конструктивної дискусії з усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитись пізніше на офіційному сайті Малинської об’єднаної територіальної громади в розділі "Офіційні документи".