Вітаємо жителів Малинської громади зі святом!

Дата: 14.10.2020 10:52

14 жовтня Україна відзначає три славетних свята – День захисника Вітчизни, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Щиро вітаємо всіх чоловіків Малинської громади. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках.

Вітаємо з Днем українського козацтва! Козацтво щільно переплелося з історією українського народу. І сьогодні козак – це не той, хто одягнений у шаровари. Це перш за все чоловік сильний духом, який воюватиме за свою свободу та захищатиме незалежність країни!

Також сердечно вітаємо всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.

Також сьогодні святкують свій престольний празник жителі села Бронне. Щиро вітаємо! Бажаємо кожній родині цього чудоваго села родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і головне – мирного неба. Нехай  Пресвята Богородиця оберігає під своїм Покровом кожну домівку від всіх негараздів.