Відбулась онлайн-презентація з інформування та залучення населення  до створення та роботи ЦНАП

Дата: 01.12.2020 09:54

27.11.2020 р.  відбулась онлайн-презентація з інформування та залучення населення  до створення та роботи Центру надання адміністративних послуг. Провела презентацію Вікторія Костюк, регіональний спеціаліст Програми U-LEAD з Європою. Взяли участь в даному заході члени робочої групи з інформування та залучення населення в сфері надання адміністративних послуг та діяльності ЦНАП Малинської сільської ради.

Під час презентації Вікторія Костюк надала рекомендації щодо інформування населення на усіх етапах створення та роботи ЦНАП, а також поради по розробці плану залучення мешканців до діалогу з владою та їх впливу на розвиток громади. Також був розглянутий ситуаційний аналіз громади та оцінка рівня взаємодії громадян із місцевою владою.