Держстат розробив мобільний додаток "Статистика в смартфоні"

Дата: 24.12.2020 11:14

Статистика на долоні від Держстату

Держстат  запрошує всіх охочих Фото без опису розпочати роботу з новим мобільним додатком "Статистика в смартфоні"!

Додаток розроблений Держстатом (для ОС Android 4.1 і новіших версій) і безкоштовно доступний для завантаження на Google Play (https://play.google.com/store/apps/details...)

Завантаживши додаток, ви отримаєте:

- доступ до актуальної офіційної державної статистичної інформації;

- групування наборів даних за темами (галузями статистики);

- візуалізацію у вигляді графіків і гістограм за обраними параметрами (показники, класифікації, територія та період);

- збереження обраної статистичної інформації до розділу «Мої набори» для швидкого доступу у майбутньому;

- поширення скріншотів із візуалізованою офіційною державною статистичною інформацією через месенджери та соціальні мережі.

Додаток двомовний (українська та англійська), має зручний інтерфейс і надає можливість оперативно отримувати офіційну державну статистичну інформацію з наборів даних Держстату, розміщених на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних data.gov.ua (наразі доступна інформація з 2015 року).

Офіційна державна статистична інформація згрупована за темами (галузями статистики) – ВВП, населення, ринок праці, ціни, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля та інші, які відображаються в головному меню.