Відбулось друге пленарне засідання другої позачергової сесії Малинської сільської ради

Дата: 24.12.2020 14:48

Сьогодні, 24.12.2020 р.,  в приміщенні Малинського сільського клубу відбулось друге пленарне засідання другої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

На розгляд засідання було винесено ряд важливих питань, зокрема щодо сільського бюджету на 2021 рік, щодо плану роботи сільської ради на 2021 рік, про вартість  харчування  дітей та встановлення  плати  для  батьків  за  перебування  дітей  в  місцевих закладах дошкільної освіти на 2021 рік, щодо безоплатної передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рівненського району у комунальну власність Малинської сільської ради, про створення кадрового резерву Малинської сільської ради та порядок його формування. Також були розглянуті земельні питання та затверджені певні Положення, статут та Прогорами, з якими можна буде ознайомитись пізніше на офіційному сайті Малинської територіальної громади в розділі "Офіційні документи".