«Мати-героїня» – берегиня роду людського, шана і подяка вам!

Дата: 31.03.2021 16:56

Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання “Мати-героїня”,  яким відзначають жінок, котрі народили, виростили та виховали  п’ятеро і більше дітей.

Сьогодні, 31 березня 2021 року «Матерям-героїням», які проживають на території Малинської громади, вручено державні нагороди. Почесну місію виконав голова Малинської ТГ Анатолій Дімітров.

Голова громади зазначив: «Родина завжди була, є і буде основою суспільства, яка допомагає кожній людині зрозуміти та реалізувати свої власні можливості, подолати життєві труднощі, отримати підтримку та любов рідних. А хто, як не мати є берегинею сімейного вогнища, вічно люблячою та найріднішою душею кожного з нас. Дуже приємно, що такі жінки живуть в нашій громаді».

Відповідно до Указу Президента України за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання "Мати-героїня" присвоєно:

• Антонюк Ларисі Варфоломіївні;
  • Вєтровій Світлані Василівні;
  • Заєць Тетяні Миколаївні;
  • Мулько Світлані Іванівні;
  • Озеровій Катерині Леонідівні;
  • Саванчук Ірині Миколаївні;
  • Чмут Валентині Володимирівні;
  • Тарасюк Марії Петрівні.

Фото без описуФото без опису