До послуг платників податків - чат з працівником Контакт-центру у ЗІР

Дата: 23.07.2021 12:00

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що сьогодні у платників податків  є можливість отримати всю необхідну інформацію, довідки, консультації, подати звітність до податкових органів без особистих візитів до служби.  Для цього на вебпорталі ДПС України забезпечено доступ до безкоштовних електронних сервісів, ознайомитись з переліком яких можна за посиланням https://tax.gov.ua/diyalnist-/elektronnyi-servisi/ .

Крім того,   пропонуємо платникам податків при отриманні консультаційних послуг не витрачати час на телефонні розмови та очікування вільного працівника Контакт-центру – переходьте до онлайн спілкування, використовуючи чат безпосередньо у ЗІР або у месенджерах Viber/Telegram для отримання інформаційно-довідкових послуг з питань оподаткування, єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.

Для переходу до чату «Контакт-центр Податкової» у Telegram або у Viber скористайтесь відповідними кнопками на головній сторінці ЗІР (https://zir.tax.gov.ua/)

Головне управління ДПС у Рівненській області