Шановні бійці територіальної оборони! Зі святом !

Дата: 03.10.2021 17:04

Фото без описуШановні бійці територіальної оборони Малинської громади!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Територіальна оборона – невід'ємна частина захисту територіальної цілісності та суверенітету нашої держави. Бійці територіальної оборони є прикладом справжніх чоловіків, які незважаючи ні на що будуть захищати свою рідну землю, свою Батьківщину.

Від усього серця зичимо вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя і миру, звершення усіх ваших сподівань та натхненної віри у себе, у світле майбутнє ваших нащадків.

За роки російсько-української війни докорінно змінилося бачення місця військовослужбовців територіальної оборони у воєнних конфліктах. Так, перед усіма нами стоїть нині найголовніша мета – повернути мир на рідну землю. Лише об’єднавши наші зусилля ми зможемо зупинити ворога, зупинити завдяки щирій любові до рідного краю.

Цьогоріч у вересні місяці військовозобов’язані та резервісти нашої громади з честю та відвагою пройшли навчання, які відбулися на базі Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Це слугує доказом, що територіальна оборона нашої громади є сильною. Дякуємо вам за ваш патріотизм і гідну громадянську позицію.