Експрес-тести на COVID-19, зроблені в домашніх умовах, не є чинним для відвідування громадських закладів та поїздок у громадському транспорті.

Дата: 23.12.2021 16:23

Зараз у продажу можна знайти експрес-тести для домашнього використання. Проте такі тести не дають підстави відвідувати ресторани, кінотеатри, спортивні зали чи користуватись міжрегіональним транспортом в умовах карантину. Для цього підійде ПЛР-тест та експрес-тест на антиген, зроблений в лабораторії. Ці види тестування дають змогу виявити активну інфекцію.

• Чому зроблені вдома експрес-тести не валідні для доступу у громадські заклади?

• Процедура проведення тестування може бути проведена із порушеннями, а можливості перевірити, чиї зразки використовувались для тесту немає.

•  Результати такого тестування не є 100% гарантованими, зокрема і через те, що процедура може бути проведена із порушенням.

Водночас, такі типи тестів можна