В селі Малинськ стартував освітній проєкт "Цифра в кишені"

Дата: 03.02.2022 15:53

Сьогодні в селі Малинськ стартував освітній проєкт «Цифра в кишені». Навчання проходить на базі Комунального закладу «Малинська центральна бібліотека», а тренером є Наталія Філімонова, яка пройшла спеціальну підготовку.

Малинська громада є учасником освітнього проєкту «Цифра в кишені». Відтепер, кожен охочий має можливість повчитися користуватися найпопулярнішими онлайн-послугами. Окрім оплати «комуналки»  через інтернет, запису  до лікаря у такому ж режимі, купівлі квитків, людей консультуватимуть і щодо генерації COVID-сертифікатів та отримання 1000 гривень від держави в рамках програми «єПідтримка».

Проєкт спрямований на те, щоб навчити якомога ширшу аудиторію людей різного віку користуватися найактуальнішими онлайн-послугами, у тому числі й державними, адже це економить і час.