Порядок бронювання військовозобов’язаних на підприємствах

Дата: 16.03.2022 11:09

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.12.2018 №1043-0039 "Про затвердження мобілізаційних завдань (замовлень) на особливий період", розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 13.05.2022 №М-10т-рт "Про встановлення мобілізаційних завдань (замовлень) щодо виробництва продукції, виконання робіт та надання послуг в особливий період", підприємства, установи та організації, які є виконавцями мобілізаційних завдань (замовлень) на особливий період можуть безпосередньо звертатися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з метою бронювання військовозобов'язаних працівників відповідно до переліку посад і професій військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час за відповідним напрямком діяльності.

Претендувати на військову бронь можуть різні підприємства (як державні, так і приватні), але тільки ті, що мають особливі мобілізаційні завдання, важливі як для армії, так і для цивільного населення. Йдеться, наприклад, про виробництво спеціальних засобів захисту, продуктів харчування, одягу, військової амуніції, тощо.