Сьогодні 36-та річниця Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2022 10:36

26 квітня 1986 року… 1 година 23 хвилини. На Чорнобильській АЕС лунає потужний вибух… Сталась найбільша в історії ядерної енергетики катастрофа, яка торкнулася життя кількох поколінь, позбавила домівок тисяч людей, на багато десятиліть перетворила територію довкола станції на зону відчуження.

«Тоді «мирний атом» змінив долі мільйонів українців. Забрав життя та здоров’я. Десятки тисяч людей були змушені назавжди змінити місце проживання. Як це відбувається і сьогодні. Сучасна війна несе нові загрози, в тому числі радіаційну. Ми знову боремося за безпеку не лише України, а й всієї Європи. Впораємося! Пам’ятаємо подвиги Героїв-ліквідаторів. Шануємо подвиги Героїв сьогодення!» - зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.