Закликаємо підприємців підтримати свою громаду!

Дата: 10.05.2022 11:14

15.03.2022 року Верховна Рада прийняла Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану", згідно з яким:

• для ФОП 1-ї та 2-ї груп сплата єдиного податку стає добровільною;
  • можливість ФОП та юридичним особам з оборотом до 10 млрд грн сплачувати єдиний податок з обороту в обсязі 2%.

Враховуючи цей факт, деякі підприємці Малинської громади продовжуючи здійснювати свою діяльність припинили сплачувати податки. Нагадаємо, місцеві податки та збори – це важлива складова наповнення місцевого бюджету, який використовується на утримання установ (шкіл, дитячих садочків, медичних закладів тощо), оплату за енергоносії, комунальні послуги, виплату заробітної плати, соціальних виплат та розвиток населених пунктів громади в цілому. Своєчасна сплата податків є впливовим чинником наповнення бюджету громади, що дає змогу спрямовувати кошти на розвиток.

Оскільки на території Малинської громади не проводяться бойові дії, місцеві підприємці продовжують працювати та отримувати дохід. Тому просимо з розумінням поставитися до ситуації в країні та підтримати нашу громаду. Закликаємо підприємців продовжувати працювати та сплачувати податки, адже від вас зараз залежить можливість належного утримання закладів, установ та розвитку громади в цілому.

Підтримуючи економіку громади, ви підтримуєте економіку України в цілому, що зараз як ніколи є важливо.

Слава Україні!

Героям слава!