Нагадуємо декларантам: отримати доступ до всіх поданих до НАЗК документів та подати декларацію ви можете в персональному кабінеті у Реєстрі декларацій

Дата: 16.05.2022 16:58

Через війну багато хто був змушений покинути свої домівки в поспіху, часто втративши документи, а часом, на жаль, і своє житло. Ми розуміємо, що в таких умовах посадовці позбавлені можливості швидко та просто отримати інформацію про власність. Тому Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запускає в Реєстрі декларацій спеціальну функцію — «Дані для декларації».

«Запуск цієї функції для нас — це ще одна можливість спростити процес декларування для публічних службовців. Ми планували її ще в довоєнний час для того, щоби підстрахувати декларантів та показати, де вони могли помилитися під час заповнення минулорічної декларації. Проте зараз до першочергової мети додалася ще й нова — допомогти людям, які втратили документи.

Звичайно, ця функція не може повністю допомогти із заповненням усієї необхідної інформації. Проте ми сподіваємося, що багатьом посадовцям функція «Дані для декларації» полегшить пошук даних та допоможе уникнути помилок, які вони могли зробити в попередніх деклараціях», — зазначив Олександр Новіков, Голова НАЗК.