Сьогодні в селі Малинськ пройшов футбольний турнір серед юнаків на кубок  імені Анатолія Онищука

Дата: 26.06.2022 17:52

Сьогодні  пройшов відкритий турнір Малинської ТГ з футболу серед юнаків на кубок  імені Анатолія Онищука. Захід відбувся на території футбольного поля села Малинськ. Нагадаємо,  Анатолій Онищук – організатор та почесний президент футбольного клубу «Малинськ», який трагічно загинув в серпні 2019 року.

Участь в турнірі взяли три команди: ОЗ Малинський ліцей, ФА «Стандарт» м.Рівне та команда селища Степань.

Результати турніру:

• 1 місце - ФА «Стандарт» м.Рівне, кращий гравець – Матусевич Володимир;
  • 2 місце - ОЗ Малинський ліцей, кращий гравець – Зінькевич Олександр;
  • 3 місце – команда селища Степань, кращий гравець – Мельник Данило.

На заході був присутній син Анатолія Онищука, який після завершення турніру вручив учасникам подарунки – футбольні м’ячі.

Дякуємо всім учасникам та організаторам турніру за цікаву гру та приємно проведений час.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису