У селі Бронне поховали молодого захисника України Івана Гвяздовського

Дата: 07.07.2022 16:39

Сьогодні, 7 липня у селі Бронне Рівненської області провели в останню дорогу загиблого захисника України Івана Гвяздовського.

На колінах, зі сльозами на очах, з квітами та державними прапорами, живим коридором Слави сотні жителів села зустрічали Героя. Квітами був вкритий останній шлях. Попрощатись з Іваном прийшли напевно всі місцеві жителі, також рідні, близькі, друзі загиблого, військові, представники  районної та місцевої влади, жителі громади.

Майже з перших днів війни Іван вступив до лав Збройних Сил України аби захистити Батьківщину від російської орди. 34-річний солдат був механіком-водієм протитанкового артилерійського дивізіону, загинув 29 червня внаслідок артилерійського обстрілу в Донецькій області, виконуючи бойове завдання за призначенням в ході ведення бойових дій.

Боєць мав дружину, виховував чотирьох дітей.

Висловлюємо щире співчуття родині та близьким загиблого. Нехай спочиває з миром Захисник, чий подвиг ми ніколи не забудемо! У нашій пам’яті та наших серцях він залишиться Героєм, який віддав своє життя за кожного з нас.