Інформуємо власників пасік про проведення робіт із захисту рослин.

Дата: 29.07.2022 14:41

Повідомляємо про те, що в адмінмежах с. Малинськ, с. Малушка, с. Бронне агропідприємством  (ФОП) ПОСП «ІМЕНІ ФРАНКА» на земельній ділянці площею 540  га, яка межує, (південь, північ, схід, захід) з населеними пунктами: с. Малинськ, с. Малушка, с. Бронне  буде проведено обробку посівів соняшник агродронами моделей AGRAS T20, AGRAS T30  із застосуванням  хімічних засобів захисту рослин.

Обробка буде проводитися з 29.07.2022 по 07.08.2022 з 20:00 по 08:00 год препаратами: Амікон, Фненікс ДУО, рідкі комплексні добрива.