Дата: 29.08.2022 14:31

29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих Героїв, котрі віддали життя, захищаючи Україну. Пам’ять про загиблих земляків завжди буде жити в наших серцях, ми схиляємо голови перед подвигом захисників. Пам’ятаємо кожне ім’я і поділяємо біль від втрати з родичами та друзями полеглих воїнів, адже Герої живі, поки жива пам’ять про них.

Слава Україні!

Слава її Героям!