ГВЯЗДОВСЬКИЙ Іван Володимирович солдат (09.06.1988 – 29.06.2022)

Дата: 24.02.2023 15:01

ГВЯЗДОВСЬКИЙ

Іван Володимирович

солдат

(09.06.1988 – 29.06.2022)

Іван Гвяздовський народився 09 червня 1988 року в селі Бронне Рівненської області. Виховувався в багатодітній сім’ї, мав одну сестру та трьох братів.

Навчався у Броннівській загальноосвітній школі, після закінчення якої поступив у Березнівський ліцей №3. Після навчання пройшов строкову військову службу в Збройних Силах України, служив у ракетних військах в Харківській області.

Певний час проживав в селі Пилиповичі Житомирської області, працював водієм на птахофермі, також працював на тракторі та комбайні. Був одружений, виховував чотирьох дітей. Останнім часом проживав в селі Великий Мицьк Костопільського району Рівненської області.

Був призваний за мобілізацією 07 березня 2022 року. Служив в 53 окремій механізованій бригаді імені князя Володимира Мономаха (військова частина А0536).

Виконуючи бойове завдання, загинув 29 червня 2022 року під час артилерійського обстрілу в Донецькій області. Похований 07 липня 2022 року на кладовищі рідного села Бронне.

Рідні та друзі пам’ятають Івана як дуже працьовитого та самовідданого чоловіка, який, ніби відчуваючи близьку смерть, постійно «поспішав жити».

Вічна пам’ять захиснику України!