Сесія сільської ради не відбулась через відсутність кворуму

Дата: 20.06.2023 12:34

Сьогодні, 20.06.2023 р., пленарне засідання 23 чергової сесії Малинської сільської ради 8 скликання не відбулось через відсутність кворуму. Згідно регламенту, усі депутати щодо проведення засідання  були повідомлені.

З 22 обраних депутатів у залі були присутні лише 11. Оскільки необхідна кількість депутатів так і не зібралась, сільський голова Анатолій Дімітров оголосив про перенесення сесії на 23.06.2023 р..

Сільський голова закликав усіх депутатів відповідально віднестися до виконання своїх обов’язків та прийти на наступну сесію, адже через відсутність кворуму неможливо вирішити важливі питання, які впливають на подальший розвиток нашої громади, зокрема - виділення коштів на заклади освіти, культури, соціальної програми тощо.