У селі Яринівка Малинської громади попрощалися із загиблим військовим Іваном Попружуком

Дата: 30.06.2023 16:03

Сьогодні, 30 червня, у селі Яринівка Рівненського району попрощались із загиблим Захисником Попружуком Іваном Дмитровичем.

Захисник народився 07 липня 1968 року в селі Яринівка. З 10 жовтня 2014 р. по 14 лютого 2015 р. боронив Батьківщину від російського окупанта в зоні АТО. Після повномасштабного вторгнення на нашу землю, з 26 лютого 2022 р., знову став боронити Батьківщину в лавах ЗСУ.

Загинув 08 червня 2023 р. під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області.

Церемонія прощання відбулась на площі Яринівської філії Малинського ліцею, заупокійна служба - в Свято-Параскевській церкві с.Яринівка.

У загиблого залишилась мама, дружина та двоє дорослих дітей.

Віддати останню шану Захиснику прийшли жителі села, родичі, друзі, представники влади, військовослужбовці та мешканці громади. Місцем останнього спочинку героя став його рідний край – Івана поховали на кладовищі у селі Яринівка.

Наш Захисник залишився вірним військовій присязі, він з честю і до кінця боронив Батьківщину віддавши найцінніше – власне життя. Висловлюємо щирі співчуття родині нашого Героя. Доземний уклін, вічна пам’ять та шана Герою!