До уваги батьків та законних представників дітей пільгових категорій

Дата: 15.04.2024 10:50

ОБЛІК ДІТЕЙ,  ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОЇ СОЦІАЛЬНОЇ УВАГИ ТА ПІДТРИМКИ,

ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОСЛУГАМИ З ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ

1. Малинська сільська рада проводить облік дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для забезпечення послугами з оздоровлення та відпочинку згідно з вимогами Програми відпочинку та оздоровлення дітей Малинської сільської ради на 2024-2026 роки, а саме:

• діти-сироти;
  • діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти з малозабезпечених сімей;
  • діти учасників УБД, відповідно до п.19-24 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) під час відсічі і стримування збройної агресії;
  • діти, зареєстровані як ВПО і отримують допомогу на проживання ВПО.

2. Для взяття на облік дитини для забезпечення послугами з оздоровлення та відпочинку, один з батьків або законний представник дитини щорічно подає до Служби у справах дітей Малинської сільської ради:

- заяву про взяття на облік дитини для забезпечення послугами з оздоровлення та відпочинку з згодою на обробку персональних даних;

- копію свідоцтва про народження дитини та документ, підтверджуючий реєстрацію місця проживання на території Малинської сільської територіальної громади;

- копію ID – картки (для дитини віком старше 14 років) з підтвердженням реєстрації місця проживання на території Малинської сільскої територіальної громади;

- копії документів, що підтверджують відповідний статус дитини, згідно з вимогами Програми відпочинку та оздоровлення дітей Малинської сільської ради на 2024-2026 роки.;

- копію паспорта (ID - картки) та картки фізичної особи – платника податків одного з батьків або законного представника дитини.

При подачі копій зазначених документів, пред’являються їх оригінали.

Під час прийому документів представник Малинської сільської ради одному із батьків або законному представнику дитини роз’яснює  умови забезпечення дитини послугами з оздоровлення та відпочинку, визначені

3. Реєстрація заяви дитини здійснюється за наявності подання всіх документів, передбачених пунктом 2 цього розділу, в порядку черговості їх подання.

4. Дитина має право на отримання послуг з оздоровлення та відпочинку один раз на рік за рахунок коштів одного з бюджетів: державного, обласного, Малинської сільської територіальної громади.

5. В разі забезпечення у поточному році дитини послугами з оздоровлення та відпочинку, вона знімається з обліку. Документи, на підставі яких дитина отримала послуги з оздоровлення та відпочинку зберігаються в Малинській сільській раді протягом 3 років.

6. Діти, які до 15 грудня відповідного року не отримали послуг з оздоровлення та відпочинку, знімаються з обліку автоматично та документи, на підставі яких перебували на обліку, списуються.

7. Повторне взяття на облік провадиться згідно з вимогами пунктів 2, 3 цього розділу.

Заяву про взяття на облік необхідно написати до 15 травня 2024 року.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 0984293583