Батькам загиблого Захисника Олексія Васильця вручили нагороду

Дата: 17.04.2024 16:46

Рівненська область

Сьогодні сільський голова Анатолій Дімітров разом із старостою Бронського старостинського округу Андрієм Коваликом та начальником першого відділу Рівненського РТЦК та СП Андрієм Пилипакою, вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня батькам загиблого Захисника України, жителя села Бронне Олексія Васильця.

10 серпня 2022 року Олексій був призваний на військову службу в Збройні Сили України. Загинув 12 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання в районі бойових дій біля населеного пункту Білогорівка Луганської області.

Односельці  та друзі пам’ятають Олексія як людину з величезним серцем, щирою душею і козацьким завзяттям, він дуже любив життя та мав великі плани на майбутнє.

Щиро дякуємо батькам загиблого Захисника за те, що виховала справжнього патріота, який віддав найдорожче – своє життя, за Україну і за всіх нас.