Шукаємо патронатних вихователів

Дата: 13.05.2024 15:26

Служба у справах дітей інформує!!!

Дитині для повного та гармонійного розвитку необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння.

* якщо Ви всім серцем любите дітей.

* якщо Ви глибоко переконані, що сім’я– це найкраще середовище для дитини.

* якщо Ви готові прийти на допомогу дитині, яка опинилася у складних життєвих обставинах

Ви можете стати патронатним вихователем.

- патронат – це ТИМЧАСОВИЙ догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин.

- патронат – це вид тимчасової зайнятості, цей період зараховується до стажу.

За надану патронатним вихователем послугу нараховується 5 прожиткових мінімумів для працездатної особи. Термін перебування дитини у патронатного вихователя – 3 міс.

Якщо ви маєте досвід виховання власних дітей і хочете надалі підтримувати та зміцнювати свої знання у взаємодії з дітьми звертайтеся за додатковою інформацією у службу у справах дітей Малинської сільської ради.

с.Малинськ, вул.Центральна, 72, тел. 0984293583