Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Малинської сільської ради Рівненської області

Дата: 30.05.2024 11:45

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Малинської сільської ради.

На засіданні розглядались питання:

1. Про присвоєння поштової адреси.
  2. Про затвердження акту обстеження безхазяйного майна.
  3. Про  виконання  повноважень  виконавчим  комітетом сільської ради  у сфері побутового, торговельного обслуговування та громадського харчування населення на підвідомчій території.
  4. Про затвердження Положення про місцеву систему централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій на території Малинської сільської ради.
  5. Про затвердження заходів щодо підготовки господарського комплексу Малинської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року.
  6. Про проведення сезону безпеки на водних об’єктах.
  7. Про  затвердження  Плану  заходів  щодо складання прогнозу бюджету Малинської сільської  територіальної  громади  на 2025 – 2027 роки  та  проекту  бюджету Малинської  сільської  територіальної громади  на  2025 рік.
  8. Про стан та  підсумки  навчально-виховного процесу в закладах освіти Малинської сільської ради.
  9. Про заходи з відзначення Дня молоді та Дня Конституції України.
  10. Про надання дозволу на вчинення правочину дарування будинку та земельної ділянки, на якій розташований будинок, із правом користування малолітніх  дітей.
  11. Про надання статусу дитини-сироти.
  12. Про призначення опіки над дитиною-сиротою.
  13. Про надання одноразової грошової допомоги на поховання.
  14. Про надання одноразової грошової допомоги мобілізованим.
  15. Різне.

Всі прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті Малинської сільської територіальної громади у терміни, передбачені законодавством.