Відбулось пленарне засідання тридцять першої позачергової сесії Малинської сільської ради восьмого скликання

Дата: 12.07.2024 16:20

Сьогодні відбулось пленарне засідання тридцять першої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

Під час засідання було розглянуто 28 рішень.

На даній сесії було:

• внесено зміни до бюджету сільської ради;
  • затверджено Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Малинської сільської ради;
  • встановлено ставки та пільги із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Малинської сільської територіальної громади.

Також  прийнято багато рішень щодо земельних питань.

Зі всіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись пізніше на офіційному сайті громади в розділі «Офіційні документи», рішення будуть опубліковані в терміни, передбачені Законом України "Про доступ до публічної інформації".