Відбулось засідання виконавчого комітету Малинської сільської ради

Дата: 26.07.2024 14:33

25 липня відбулось засідання виконавчого комітету Малинської сільської ради. Розглянуто 12 проєктів та прийнято 12 рішень:

1. Про закріплення  закладів освіти по обслуговуванню мікрорайону сільської ради.
  2. Про затвердження складу комісії щодо обстеження обєктів нерухомого майна СФГ «Малушка» в с.Малушка.
  3. Про надання дозволу на вчинення правочину продажу будинку та земельної ділянки, на якій розташований будинок із правом користування неповнолітніх дітей.
  4. Про стан зовнішнього протипожежного водопостачання, проїздів, під’їздів до будівель та споруд на території сільської ради.
  5. Про стан готовності до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту Малинської сільської ради.
  6. Про виділення матеріальних цінностей з місцевого матеріального резерву для ліквідації  наслідків надзвичайної ситуації.
  7. Про надання дозволу на проведення дитячого християнського табору.
  8. Про схвалення Місцевої програми щодо реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року у Малинській ТГ на 2024 - 2025 роки.
  9. Про схвалення Місцевої цільової програми забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя у Малинській ТГ на 2024-2026 роки.
  10. Про надання одноразової грошової допомоги на поховання.
  11. Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконкому від 21 грудня 2023 року № 155 «Про запровадження трудової повинності та організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану у 2024 році».
  12. Про виконання бюджету Малинської сільської територіальної громади за І півріччя 2024 року.