Портал Дія.Освіта навчає цифрової компетентрості

Дата: 15.08.2024 09:54

В умовах активного розвитку цифрових технологій важко бути завжди впевненим, що клікаєш на посилання, яке не містить "шкідників". Маючи в руках смартфон, ми стаємо мішенню для шахраїв!

Можливості цифрового світу постійно розширюються. Щоб впевнитися у тому, що ви знаєте все або майже все, пройдіть тест Цифрограм на платформі Дія.Освіта.

Відповідайте на питання та дізнавайтеся про свій рівень цифрової грамотності, а після — дивіться освітні серіали на Дія.Освіта, які допоможуть розвинути ваші цифрові навички.