Відбулось засідання виконавчого комітету Малинської сільської ради

Дата: 29.08.2024 11:03

29 серпня відбулось засідання виконавчого комітету Малинської сільської ради. На засіданні розглядались питання:

1. Про роботу закладів середньої освіти та виконавчого комітету сільської ради щодо забезпечення здобуття неповнолітніми повної загальної  середньої  освіти.
  2. Про стан підготовки закладів освіти, культури та охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період 2024 – 2025 років.
  3. Про організацію освітнього процесу на 2024-2025 навчальний рік у закладах освіти Малинської сільської ради.
  4. Про призначення опіки над дитиною-сиротою.
  5. Про стан готовності органів управління та сил до попередження, ліквідації аварій та надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2024-2025 років.
  6. Про виконання «Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2021-2025 роки по Малинській сільській раді» у 2024 році.
  7. Про надання одноразової грошової допомоги мобілізованим.
  8. Про надання одноразової грошової допомоги.
  9. Про присвоєння поштової адреси.
  10. Про  затвердження  складу  комісії  щодо обстеження самозалісених земельних ділянок на  території  Малинської  сільської  ради.