Жителькам Малинської громади присвоєно звання "Мати-героїня"

Дата: 23.09.2024 14:33

Відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року №33/2024 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку присвоєно почесне звання «Мати-героїня» жителькам Малинської громади.

В.о. голови Рівненської районної державної адміністрації - начальника Рівненської районної військової адміністрації Володимир Леонов та голова Малинської ТГ Анатолій Дімітров привітали жінок та вручили їм нагрудні знаки й посвідчення.

Щиро вітаємо матерів з присвоєнням почесного звання. Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного затишку, мирного неба, любові та поваги в родинах! А також – скорішої Перемоги, головної умови щастя кожної родини та нашої України!