Малинська громада отримала пожежно-рятувальне обладнання

Дата: 11.10.2024 15:48

У рамках Всеукраїнського проєкту з підвищення рівня безпеки територіальних громад, громадська організація «Асоціація добровільних пожежних команд України» вручила пожежно-рятувальне обладнання  для територіальних громад Рівненщини. Набір спорядження отримала  і Малинська громада.

Серед обладнання – захисний одяг та пожежні каски, рукавиці, первинні засоби пожежогасіння та оповіщення – які стануть у нагоді місцевим та добровільним вогнеборцям для підвищення якості реагування на пожежі у сільській місцевості.