Посилені карантинні заходи на Рівненщині

Дата: 15.04.2020 17:21

Додаткові заходи з убезпечення жителів Рівненщини від COVID-19  обговорили на селекторній нараді під керівництвом голови ОДА Віталія Коваля.

Зокрема, розглядалися питання посилення карантину, проведення дезінфекції місць масового скупчення.

Так, на всій території області до кінця карантину заборонено:

• перебування в громадських місцях дітей до 14 років без супроводу батьків;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових зон (крім вигулу домашніх тварин однією людиною та у випадку службової необхідності);
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціальні послуги;
  • перебування на вулицях без документів.

А вже з 6 квітня діє заборона на:

• перебування в громадських місцях без маски чи респіратора;
  • переміщення групами, більш ніж дві особи.

Дотримання всіх цих вимог є обов’язковим. В області створені рейдові групи у складі Нацполіції, представників ДСНС та інших служб для контролю карантину.

Розглянули ситуацію із поширенням коронавірусу в районах та містах. Віталій Коваль наголосив на важливості ідентифікації контактних осіб для локалізації захворювання, а також дезінфекції місць, де перебували та які відвідували хворі на COVID-19. Важливою є і дезінфекція усіх місць скупчення, особливо закладів торгівлі.