До уваги власників сімейних ферм, особистих селянських господарств та зацікавлених осіб

Дата: 04.05.2020 15:42

Відповідно до Закону України  "Про фермерське господарство" фізичні особи, фізичні особи-підприємці мають можливість на основі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства створювати та реєструвати сімейне фермерське господарство без статусу юридичної особи.

Створені сімейні фермерські господарства без статусу юридичної особи зможуть скористатися діючими напрямами державної фінансової підтримки фермерських господарств у 2020 році. Зокрема, їм надаватиметься додаткова фінансова підтримка - доплата на користь застрахованих осіб - членів/голови СФГ єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування протягом 10 років у розмірі від 0,9 до 0,1 мінімального страхового внеску.

З метою створення в області сімейного фермерського господарства без статусу юридичної особи у формі суб'єкта підприємницької діяльності - звертатись за довідками до контактної особи з питань створення та реєстрації сімейних фермерських господарств  (Олена Гордієвич, тел. 0963862076, електронна адреса: rivnefermer@ukr.net).