Жителів Рівненщини запрошують долучитися до проєкту VI «Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку»

Дата: 19.05.2020 13:11

VI «Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку» вперше за свою історію стане відкритим для всіх дистанційно в 24 областях, об’єднає понад 500 спікерів. Жителів Рівненщини запрошують долучитися до заходу.

Його учасники презентують кращі регіональні, всеукраїнські та міжнародні ініціативи які будуть реалізовуватись у 2020 році, враховуючи карантинні обмеження та сучасні реалії.

Організатор – громадська організація «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Форум відбудеться 27 травня 2020 року з 14 години до 15.30 за допомогою програми ZOOM з трансляцією у Фейсбук.

Основна мета – залучення молоді до волонтерської діяльності, пошуку оптимальних рішень щодо створення дієвого механізму взаємодії органів державної влади та громадськості у реалізації суспільно значущих проєктів, розвитку волонтерського руху та обміну досвідом щодо кращих практик залучення волонтерів до вирішення соціальних питань.

До участі запрошуються представники влади, місцеві та закордонні громадські організації, активісти молодіжного громадського руху, бізнесмени та засоби масової інформації, волонтери, лідери учнівського та студентського самоврядування, благодійники, донори.

Для того щоб стати офіційним Учасником необхідно заповнити онлайн форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/J6gUapSSEC1byaiX8.